Hakkımızda

Biz Nereden Başladık,

1996 yılında kurduğumuz firmamız, yer döşemesiyle hizmete girmiş olup bugüne geldiğimizde kat ettiğimiz yol ne kadar başarılı bir çizgide olduğumuzun ispatı olmuştur. Türkiye’ nin dört bir yanında yaptığımız proje ve uygulamalar ile Bursa’ dan Konya’ ya, Adana’ dan Afyon’ a, Balıkesir’ den Ordu’ ya, Muğla’ dan Şırnak’ a, Samsun’ dan Aydın’ a kadar ADALI Halı, Adalı Sport, Adalı Koltuk ve ZEYNN Collection(Perde) olarak hizmetler verdik. Bugün bu konumda olmamız profesyonel ekip ve firmalarla çalışmaya borçluyuz.

Geldiğimiz noktada %25 hissesine sahip olduğumuz Çorlu’ daki fabrikamızda sizlere özel halı üretiyorken, %10 hissesine sahip olduğumuz sadece İtalya’ ya ihracat yapan Bursa’ daki fabrikamızda da size özel perde dizaynları imal ediliyor. Karabağlar’ daki kendi atölyemizde size özel koltuklar yapıyor ve Almanya’ dan da spor kompleksleri için pvc, halı ve cuisine (kort zemin kaplama) ithal ediyoruz.

2015 yılından itibaren de Bahçe Mobilya ve aksesuarları sektörüne girerek ürün yelpazemizi genişlettik. Aynı yıl için de Nuovussi bayiliğini aldık ve 2016 yılından itibaren de Flexy ürünleri ile devam ettik.

2017 yılında Enzo Garden markasını kurarak yurtdışında ortağı olduğumuz fabrikamızda ürünlerimizi ithal etmeye devam ettik.

Kısacası sizin ihtiyaçlarınıza en iyi tasarımlarla, en kaliteli ve uygun ürünler yapıyoruz.

Referanslarımız Kalitemizin Şartnamesidir!